כלכלת בית

הדברים הבאים מוקדשים לכל אותם זוגות צעירים ומשפחות יקרות המתכננים או עתידים לבנות את ביתם. נושא מחירי הדיור עומד כבר שנים בראש סדר היום הציבורי- לצערנו תמיד באזכור שלילי כי מחירי הדירות רק עולים ועולים ועולים… וכן גם מחירי הבנייה. אולם ההבדל המהותי בין השניים הוא כי כאשר מגיע זוג צעיר לרכוש דירה, הוא יודע … המשך

הדברים הבאים מוקדשים לכל אותם זוגות צעירים ומשפחות יקרות המתכננים או עתידים לבנות את ביתם.

נושא מחירי הדיור עומד כבר שנים בראש סדר היום הציבורי- לצערנו תמיד באזכור שלילי כי מחירי הדירות רק עולים ועולים ועולים… וכן גם מחירי הבנייה.

אולם ההבדל המהותי בין השניים הוא כי כאשר מגיע זוג צעיר לרכוש דירה, הוא יודע בדיוק את הסכום אותו הוא צריך לשלם מראש-  מחיר הדירה כבר נקוב, לא כך כאשר בונים בית מאפס.

יש לכם תקציב, יש לכם חלום, אבל יש לכם גם אי ודאות גדולה מאוד לגבי העלויות הסופיות. אתם יכולים להעריך, לעשות חישובים על פי כך וכך למטרים, להתייעץ עם חברים  אבל בסופו של דבר מחיר מדויק לא תקבלו ובמקרה של בניית בית ההערכה הזו יכולה להיות עשרות אלפי שקלים עד מאות יותר.

רוב האנשים גם כאלו שמצליחים פחות או יותר לאמוד את העלויות הסופיות, פשוט לוקחים בחשבון כך וכך אחוזים יותר, אך מה עושים במידה וחשוב לכם לשמור על התקציב בכל מחיר ואין לכם את הרזרבות האלו?

בעבודה עם גוף אחראי ניתן להגיע לתוצאות מדויקות באשר לעלויות הבנייה ולא תצטרכו לקחת את הסיכון של אי הוודאות.

 

shutterstock_544333039

החלום ושברו

לא חסרים סיפורים על אנשים שנאלצו למכור את ביתם לאחר הבנייה, כן, כן זה קורה ואין עצוב מלראות בית חדש שעומד למכירה כבר בתם שנה להיווסדו בגלל חובות כלכליים.

אחד היתרונות הכי משמעותיים של בנייה אתנו הוא שאתם נפטרים מחוסר הודאות המסוכן הזה!

הלקוחות שלנו יודעים בדיוק כמה יעלה להם הבית עוד לפני שקיבלו היתר בנייה, תארו לעצמכם שלפני שהתחלתם לבנות אתם יודעים כמה יעלה הבית שלכם- זה ערך מטורף.

החזון שלנו אומר: יש לך קרקע? אנחנו ניתן לך מפתח, והכי חשוב נשמור על המשפחה ועל הבית. כי אנשים תמיד רוצים מעבר לתקציב שלהם, זה טבעי לחלוטין והמטרה שלנו היא שאנשים יוכלו לבנות בית בראש שקט.

כבר קרה שאמרנו לאנשים- אין לכם את הכסף לבית שאתם רוצים! עצרנו אותם מלהיכנס לטרוף כלכלי ומסוכן ויחד תכננו בית שגם עומד בתקציב וגם מצליח להגשים את השאיפות, הצרכים והחלומות שלהם.

 

shutterstock_282346400

ושלא תטעו ממש לא באנו להפחיד אתכם, בניית בית היא תהליך מרגש אשר בסופו יש לכם בית משלכם עליו תמיד חלמתם ואין הרבה רגעים משמחים בחיים כמו הכניסה לבית שהוא כולו שלכם.

יחד עם זאת  זהו תהליך שעבור רובינו הוא גם חד פעמי וגם ההוצאה הכלכלית הגדולה ביותר, וככזה יש להביא בחשבון את ה-כ-ל!

 

נשמח לעמוד לרשותכם או לקיים פגישת ייעוץ ולעזור לכם להגשים את הבית ללא סיכון כלכלי.